poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r.

Gala wręczenia certyfikatów dla jednostek samorządu terytorialnego będących uczestnikami projektu,, Standardy Obsługi Inwestora w Województwie Lubelskim''

2023-06-22

Uczestnicy projektu   wzięli udział   w wizytach studyjnych organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie na terenie województwa warmińsko- mazurskiego. Podczas  wizyty studyjnej przedstawiciele gminy zapoznali się z prawidłową praktyką obsługi inwestorów w jednostkach samorządu terytorialnego.

W ramach projektu Gmina Biszcza została objęta kompleksowym programem szkoleniowo-doradczym. Kolejnym etapem wdrożenia Standardów Obsługi Inwestora było przygotowanie oraz opublikowanie na  stronie internetowej naszego Urzędu oraz programie PAIH ofert inwestycyjnych znajdujących się na terenie Gminy Biszcza. Dziękuję paniom Wiolecie Rębacz i Iwonie Pintal za zaangażowanie w realizację i wdrożenie projektu. Mam nadzieję, że przyniesie to właściwe i oczekiwane efekty.

Zbigniew Pyczko

Wójt Gminy Biszcza