poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r.

„Są chwile i ludzie, o których nie można zapomnieć”

2023-03-01

Z tej okazji Wójt Gminy Biszcza Pan Zbigniew Pyczko, Kierownik GZ d/s Oświaty Pani Jolanta Harasiuk, Nauczyciele, Dzieci oraz Rodzice bukowińskiej społeczności uroczyście podziękowali Pani Dyrektor za wieloletnią pracę na rzecz dobra szkoły i uczniów, ciężką pracę i determinację w dążeniu do modernizacji szkoły, by funkcjonowała na miarę XXI wieku. Przy współpracy z samorządem gminy, rodzicami oraz lokalnymi organizacjami wiele udało się wspólnie zrobić za co należą się najwyższe słowa uznania. Przy takiej okoliczności brakuje słów, aby wymienić wszystkie zasługi Pani Dyrektor Ireny Klecha, ale to co najbardziej widoczne i pozostanie w pamięci to kompleksowa termomodernizacja budynku szkoły i zagospodarowanie terenu wokół niej oraz nadanie sztandaru i imienia Hetmana Jana Zamoyskiego.

Również tego dnia na emeryturę przeszły wieloletnie nauczycielki Samorządowego Zespołu Szkolnego im. Dzieci Zamojszczyzny w Biszczy Pani Anna Dajak oraz Pani Wiesława Kłało.

Wszystkie Panie emerytki dostały w tym dniu finansowe Nagrody Wójta Gminy Biszcza z podziękowaniami i życzeniami zdrowia, uśmiechu, samych słonecznych dni, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz realizacji zamierzonych planów.

Fotorelacja:www.biszcza.pl/galeria